Güvenlik

PayKafe Ön Ödemeli Kart sistemleri olarak;
Sunduğumuz paykwik kartları 3. kişiler ile paylaştığınızda içerisindeki bakiyeyi kaybetme riskine girersiniz. Bundan dolayı firmamızdan almış olduğunuz PayKwik Kodunu gizli ve güvenli bir şekilde muhafaza ediniz.

İnternet kafede iseniz kulandığınız bilgisayarın gözetlenmediğinden emin olunuz. Her hangi bir iletişim yolu ile 3. kişiler ile paylaşmayınız. Bu kodları sadece alışveriş yapmak istediğiniz internet mağazasının para yatırma ekranında giriniz. Kartta bir problem olduğunda lütfen öncelikle bizimle irtibata geçiniz, alışveriş yaptığınız mağazanın canlı desteğinde, telefon ile veya eposta yolu ile kodunuzun tamamını paylaşmayınız.

İhtiyaç halinda kart kontrolleri kart seri numaralar ile sağlanabilmektedir, Bize bildirmeniz halinde PayKwik merkez ile irtibata geçerek sorununuzu çözme yolunda adım atabiliriz. Aksi durumlarda oluşabilecek zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Sahte/Kopya web sitelerine itibar etmeyiniz, PayKafe olarak paykwik satışlarımızı KolayPayKwik.com adresinden ve Whatsapp, Skype adreslerimizden yapmaktayız. [email protected] haricinde, size farklı bir skype adresi ile kendilerini PayKafe olarak tanıtan kişilere itibar etmeyiniz. Bu ve benzeri durumlarda, size kendisini PayKafe temsilcisi olarak tanıtan kişiden emin olamadığınız durumlarda bizimle PayKafe.com ve KolayPayKwik.com internet sitelerimiz üzerinde bulunan canlı destek hattı ile görüşerek doğrulama alınız. 

Firmamız sizin güvenliğiniz için gerekli önlemleri almaktadır ancak günümüz internet çağında bir çok yöntemle sahte veya kopya içeriklerle firmamızı taklit edebilecek kişiler olabileceğini unutmayınız. Firmamız sitesinde belirtilen iletişim kanalları haricindeki iletişim kanallarına lütfen itibar etmeyiniz.

Gizlilik

Firmamız, Yaptığınız ödemelerin faturalandırılabilmesi için sizden sadece T.C. Kimlik doğrulama için gerekli bilgileri istemektedir, bunun haricinde kişisel bilgilerinizi istememekteyiz. 

Bu bilgileri 3. şahıs veya kurumlar ile paylaşmamaktayız. Bu bilgiler özenle sistemlerimizde muhafaza edilmekte olup sadece para transferlerinize fatura kesmek maksadı ile kullanılmaktadır.