Kolay PayKwik

KolayPayKwik, 2012 yılından beri Ön Ödemeli Kart sektöründe tecrübeli bir firma olan PayKafe tarafından işletilmektedir. PayKafe başta PayKwik ana bayisidir.

Yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ekibimiz ile Sabah 9 ve Gece 4 arası sizlere hizmet için çalışıyoruz.
Müşteri Temsilcilerimize Whatsapp, Skype ve Canlı Destek Hatlarımız üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

PayKwik Bozdurma
Firmamız 2012 Yılında çok populer olan ukash ön ödemeli kartların satışını yapmak üzere kurularak ticaret hayatına başladı.

2012

PayKafe Kuruldu

2015

AstroPay Satışlarımız Başladı

Ukash'da yaşanan tedarik ve stok problemlerinden dolayı henüz yeni kurulmuş olan astropay satışlarına da başladık.
Ukash'ın 2015 Ağustos'unda kapanmasının ardından astropay'in geçmediği sitelerdeki boşluğu gören paykasa kısa sürede bu boşluğu doldurdu. Biz de İnternet mağazalarının tamamına ödeme hizmeti sunabilmek için AstroPay'den sonra PayKasa kart satış ve bozdurma işlemlerimizi başlattık.

2016

PayKasa Satışları Başladı

2017 ve Günümüz

PayKwik Satışlarımız başladı

AstroPay ve Paykasa'dan sonra piyasaya çıkan ve kısa sürede popülerleşen PayKwik Kartların satışına başladık. Bugün hala sizlerin internet üzerinde dünyanın her yerinden alışveriş yapabilmenizi kolaylaştırmak adına en popüler kartlardan olan PayKwik Kartların satış ve bozdurmalarına devam ediyoruz.