ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Kullanım Koşulları

 1. TARAFLAR
  • İşbu sözleşme ve sözleşmeyle atıfta bulunulan ve sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olan eklerden (EK-1 Gizlilik ve Güvenlik Politikası) oluşan Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle ‘Kullanıcı Sözleşmesi’ olarak anılacaktır), PayKafe Ön Ödemeli Kart Sistemleri (bundan böyle PayKafe olarak anılacaktır) ile, PayKafe tarafından işletilen KolayPayKwik.com adresinden hizmet alan Kullanıcı arasında, Kullanıcının hizmet alması amacıyla ve sözleşmenin, ilgili Site’nin bulunduğu elektronik ortamda, Kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir.

   Kullanıcı, PayKafe tarafından işletilen Site, Whatsapp, Skype ve Canlı Destek hatları üzerinden hizmet aldığında, Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

  • Kişisel Veri: Web Sitesi, Whatsapp, Skype veya Canlı Destek Hattına Kullanıcı Kaydı açtırmak amacıyla, Kullanıcı/Üye’nin kendi rızasıyla dijital ortamda PayKafe bünyesine ait şirketlerin sağladığı Web Sitesi’ne ad, soyad, e-posta adresi, yaş, t.c. bilgileri ile bağlanması durumunda, Kullanıcı/Üye’nin o kanallar aracılığıyla paylaşılmasına onay verdiği bilgiler de dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Kullanıcı/Üye’yi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlamaya yönelik 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde belirlenen her türlü kişisel bilgiyi;
  • Kişisel Verilerin İşlenmesi: Kişisel verilerin tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması ya da kullanılmasının engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi;
  • Kullanıcı/Üye: PayKafe tarafından talep edilen bilgileri kendi rızasıyla eksiksiz sağlayarak ve işbu Sözleşme’yi kabul ederek Web Sitesi’ne üye olan, kendi belirleyeceği iletişim kanalları ile müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçen, işbu Sözleşme’nin tarafı olan kullanıcı, üye de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm kişi/kişileri ifade etmektedir.
 2. PayKwik E-Pin kartları, alıcısına internet üzerinden güvenli ödeme imkanı sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu karta sahip olan nihai tüketici bu kartın kullanım alanlarını kendi insiyatifine göre belirler. Firmamızdan alınan bu kartların kullanıldığı yerler yasal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alışverişler için kullanılmalıdır. Aksi taktirde bu kartların yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan, üreten ve satan kişi, kurum ve kuruluşları kesinlikle bağlamaz. Kartın kötü niyetli ve yasal olmayan ortamlarda kullanılmasından doğacak hukuki sonuçlardan Firmamız kesinlikle sorumlu değildir.
 3. Müşteri, PayKafe’ye yani kolaypaykwik.com üzerinden işlem yapabilmek için iş bu Sözleşme’nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.
 4. Bu sözleşme sanal ortamda oluştuğu için, Müşteri’nin ilk işlem talebinin (İşlem yapılmadan önce) alınması ve bu talebin de Şirketimiz tarafından kabulü ile Sözleşme teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler Müşteri’nin ilk işlemini yapabilmek için talepte bulunmadan önce kolaypaykwik.com sitetesindeki “Müşteri Temsilcisine Bağlan” butonuna basması ile veya Whatsapp, Skype kanalları ile irtibata geçmesi ile yürürlüğe girer.
 5. kolaypaykwik.com iş bu Sözleşme’yi gerek gördüğü durumlarda tek taraflı olarak değiştirme, tadil etme ya da iptal etme hakkına sahiptir.
 6. kolaypaykwik.com daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir.
 7. Müşteri, kolaypaykwik.com vasıtasıyla alacağı hizmetlerin bedelini Firmamiz belirleyip bildireceği banka hesaplarına EFT/havale yapmak suretiyle ödeyecektir.
 8. PayKafe tüm Müşteri’lerinin kişilik ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
 9. PayKafe kolaypaykwik.com her zaman için tek taraflı olarak Müşteri’ye verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir. Müşteri iş bu tasarrufu peşinen kabul eder.
 10. Müşteri’nin herhangi bir yöntem kullanarak sitenin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunması ve sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme yetkisine sahiptir. Ayrıca Müşteri bu durum sonucunda PayKafe’in uğrayacağı tüm maddi/manevi zararları tazmin etmekle yükümlüdür.
 11. Müşteri, kolaypaykwik.com üzerinden gerçekleşen işlemler ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklar ve akabinde bu anlaşmazlıkların yaratacağı her türlü iddia, talep ve/veya hasar beyanlarından, kolaypaykwik’un sahiplerini, temsilcilerini ve/veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı, tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı iş bu Sözleşme‘yi onaylayarak peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.
 12. PayKafe; kolaypaykwik.com tamamıyla kontrolü dışında olmak üzere, internet hizmetleri sağlayıcısından, Türk Telekom, Avea, Türkcell, Vodafone veya Elektrik idareleri ve benzeri kurumlardan kaynaklanan teknik sorunlar, donanım problemleri, altyapı sorunları, doğal afetler, vs. gibi olaylardan dolayı bazı sorunlar yaşanabilir. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı kolaypaykwik.com hiçbir şekilde sürekli, kesintisiz ve problemsiz hizmet vereceğini garanti veya taahhüt etmez, edemez.
 13. KolayPayKwik Sistem işleticisi, ödeme kuruluşu veya elektronik para kuruluşu değildir.
 14. PayKwik Kodlarının Hatalı Kullanımı ve Teslim Edilen PayKwik Paraları:
  1. Teslim edilen kodların hatalı olarak kullanılması durumunda PayKafe yeni kod yollamakla yükümlü değildir.
  2. PayKwik Siparişlerinizde Ulaşabilecek Tüm Hatalardan PayKafe Sorumlu değildir.
 15. Teslimat Süreleri:
  1. Stoklarda sorun olması halinde ya da gün içersinde hızlı satışlar sonunda stokların tükenmesi durumunda paranız kredinizde PayKafe tarafından tutulmakta ancak istendiğinde geri iade edilebilmektedir.
 16. İki taraf ta bu Sözleşme’yi kayıtsız şartsız kabul eder. İşbu OnAltı (16) maddeden ibaret olan Sözleşme genel prensipleri ile aynı çerçevede tarafları bağlayıcı niteliktedir.